Metro saatleri, İstanbul Metro Saatleri

Metro saatleri, İstanbul Metro Saatleri

M2 Taksim - Hacıosman Metro hattında pazar günleri dışında ilk metro kalkış saati 6:15'tir. Pazar günleri ise ilk metronun kalkış saati 6:30'dur. Taksim - Hacıosman Metrosu gece 00:00'a kadar çalışmaktadır. Yani son sefer gece 12'de hareket etmektedir.

M2 Taksim - Şişhane Metro hattında pazar günleri dışında ilk metro kalkış saati 6:15'tir. Pazar günleri ise ilk metronun kalkış saati 6:30'dur. Taksim - Şişhane Metrosu pazar günleri dışında gece 00:00'a kadar çalışmaktadır. Yani son sefer gece 12'de hareket etmektedir. Pazar günleri ise son sefer saati 23:37'dir.

M2 Sanayi Mahallesi - Seyrantepe Metro hattında pazar günleri dışında ilk metro kalkış saati 6:15'tir. Pazar günleri ise ilk metronun kalkış saati 6:30'dur. Sanayi Mahallesi - Seyrantepe Metrosu gece 00:00'a kadar çalışmaktadır. Yani son sefer gece 12'de hareket etmektedir.

T1 Kabataş - Bağcılar Merkez Metro hattında pazar günleri dışında ilk metro kalkış saati 6:00'dır. Pazar günleri ise ilk metronun kalkış saati 6:25'tir. Kabataş - Bağcılar Merkez Metrosu gece 00:00'a kadar çalışmaktadır. Yani son sefer gece 12'de hareket etmektedir.

M1 Aksaray - Atatürk Havaalanı Metro hattında ilk metro kalkış saati 6:00'dır. Aksaray - Atatürk Havaalanı Metrosu gece 00:00'a kadar çalışmaktadır. Yani son sefer gece 12'de hareket etmektedir.

T4 Topkapı - Mescid-i Selam Metro hattında pazar günleri dışında ilk metro kalkış saati 6:00'dır. Pazar günleri ise ilk metronun kalkış saati 6:05'tir. Topkapı - Mescid-i Selam Metrosu gece 00:05'e kadar çalışmaktadır. Yani son sefer gece saat 12'yi 5 geçe hareket etmektedir.

M4 Kadıköy - Kartal Metro hattında ilk metro kalkış saati 6:00'dır. Kadıköy - Kartal Metrosu gece 00:00'a kadar çalışmaktadır. Yani son sefer gece 12'de hareket etmektedir.

Diğer taraftan; İstanbul metro ve metrobüs hatlarını görmek, durak isimlerini öğrenmek istiyorsanız İstanbul metro hatları ile ilgili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


13 yıl önce eklendi

Nişikli Turizm Şubeleri ve Telefon Numaraları Nemrut Dağı Milli Parkı Hangi mevsim nereye tatile gidilir? Ölüdeniz, Fethiye Turizm Şiirleri Ankara MNG Kargo Şubeleri, MNG kargo şube adresleri ve telefon numaraları Ankara Aras Kargo Şubeleri, Şube Adresleri ve İletişim Telefonları Yurtiçi Kargo Ankara şube isimleri, şube adresleri ve telefon numaraları Metro Turizm Bulgaristan iletişim bilgileri Metro Turizm Adana iletişim bilgileri Metro Turizm İstanbul Anadolu yakası iletişim bilgileri İstanbul Metro Saatleri, T4 Topkapı - Mescid-i Selam Metro Sefer Saatleri İstanbul Metro Saatleri, M2 Sanayi Mahallesi - Seyrantepe Metro Sefer Saatleri İstanbul Metrobüs Durakları Haritası, En Kısa Yoldan Nasıl Giderim? Metro saatleri, İstanbul Metro Saatleri Atatürk Havalimanı'na nasıl gidilir, Atatürk Havaalanı'na en kısa yoldan nasıl giderim?
1
2
3