Yapılan terbiyesizliklerin ardından yeni Hollanda bayrakları

Yapılan terbiyesizliklerin ardından yeni Hollanda bayrakları

12.03.2017 tarihinde Hollanda hükümeti ani bir toplantı yaparak, dışişleri bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu'nun uçağının kalkma iznini kaldırdı. Mevlüt Çavuşoğlu, Hollanda'da referandumla ilgili bir toplantıya konuşmacı olarak katılacaktı.

Bunun dışında, yine aynı tarihte Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'nın aracı Hollanda girişinde durduruldu. Türkiye'nin Rotterdam Başkonsolosu Sadin Ayyıldız'ın açıklamalarına göre, diplomatik pasaportu olan ve kabineye seçilmiş bir bakanımızın büyükelçiliğe girişine izin verilmiyor.

Yine bunlara ek olarak, Türk medya görevlilerinin Hollanda'ya girişine izin verilmiyor.

Yetmiyor arkadaşlar yetmiyor; yine bugün ırkçı lider Geert Wilders, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda "Harika! Yoğun PVV baskısı sayesinde hükümetimiz Hollanda seçimlerinden bir kaç gün önce Türk bakanının inişine izin vermedi" ifadelerini kullandı. Bir diğer paylaşımında da "Erdoğan ile aynı fikirde olan Hollanda'daki Türklere söylüyorum: Türkiye'ye gidin ve asla geri gelmeyin" şeklinde yazdı.

Geert Wilders'in terbiyesizliği

Hollanda'nın faşist tutumunu üzülerek izliyoruz

2012 yılında, ilişkilerimizin 400. yılını kutladığımız dost bir ülkenin bir anda böyle saçma, faşist, terbiyesiz uygulamalara geçiş yapması tabi ki bizi derinden üzmüştür. Şu anda bulunduğumuz durumu anlatan birkaç Hollanda bayrağını sizin için hazırladık. Paylaşın ki, kızgınlığımızı ve üzüntümüzü anlasınlar...

New Netherlands Flag

Ve ne yazık ki, böyle bir krize çanak tutanlar ya da sevinenler sadece dışarıda değil. Örneğin, aşağıdaki alaycı sitenin alaycı yazısını ele alalım. Tüm ülkenin birleştiği böyle bir konuda bile, bu kadar şerefsizce, bu kadar haince paylaşımlar yapanlar içimizde. Yazıklar olsun!

Zaytung'un siyasi duruşu


4 yıl 2 ay önce eklendi

Doğu Akdeniz'de Yunanistan ne istiyor, Türkiye'nin Mavi Vatan'ı neresi? Yapılan terbiyesizliklerin ardından yeni Hollanda bayrakları Avusturya'nın Wiener Neustadt şehrinde Türk bayrağı asma yasağı Bireysel Emeklilik Sistemi ve %25 Devlet Katkısı Siyaset ve çark etme sanatı Ülkelerin yoksulluk sınırlarının kıyaslanması Adalet nedir, adalet türleri nelerdir, hangi adalet türü bize uygun? Samsung Galaxy S3 ile Galaxy S3 Mini Modellerinin Karşılaştırılması Sırp kasabı beraat etti, Boşnaklar şokta İncirlik'e yeni bombanın faturası kime kesilecek? Kore devinden gazilerimize vefa! 2.5 milyar dolarlık robot! Ölünce internet hesaplarınız ne olacak? İnsanlığın ilk türü bulundu Srebrenica'da BM'ye Sığınanların Törenle Sırplara Teslimi Ergenekon yok diyenlere duyrulur Rus silah şirketlerinde bayram havası Türkiye Ekonomi: 1980 ile 2010 yılları arasında Türkiye'nin ekonomik büyümesi Kudüs olayına iki farklı bakış açısı, gene Davutoğlu M. Ali Birand'tan darbecilik özeleştirisi Davutoğlu Çek Bakan'a özür diletti! Türkiye'nin Gelecek Planları
1
2
3
4
5
6
7