Yapılan terbiyesizliklerin ardından yeni Hollanda bayrakları

Yapılan terbiyesizliklerin ardından yeni Hollanda bayrakları

12.03.2017 tarihinde Hollanda hükümeti ani bir toplantı yaparak, dışişleri bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu'nun uçağının kalkma iznini kaldırdı. Mevlüt Çavuşoğlu, Hollanda'da referandumla ilgili bir toplantıya konuşmacı olarak katılacaktı.

Bunun dışında, yine aynı tarihte Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'nın aracı Hollanda girişinde durduruldu. Türkiye'nin Rotterdam Başkonsolosu Sadin Ayyıldız'ın açıklamalarına göre, diplomatik pasaportu olan ve kabineye seçilmiş bir bakanımızın büyükelçiliğe girişine izin verilmiyor.

Yine bunlara ek olarak, Türk medya görevlilerinin Hollanda'ya girişine izin verilmiyor.

Yetmiyor arkadaşlar yetmiyor; yine bugün ırkçı lider Geert Wilders, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda "Harika! Yoğun PVV baskısı sayesinde hükümetimiz Hollanda seçimlerinden bir kaç gün önce Türk bakanının inişine izin vermedi" ifadelerini kullandı. Bir diğer paylaşımında da "Erdoğan ile aynı fikirde olan Hollanda'daki Türklere söylüyorum: Türkiye'ye gidin ve asla geri gelmeyin" şeklinde yazdı.

Geert Wilders'in terbiyesizliği

Hollanda'nın faşist tutumunu üzülerek izliyoruz

2012 yılında, ilişkilerimizin 400. yılını kutladığımız dost bir ülkenin bir anda böyle saçma, faşist, terbiyesiz uygulamalara geçiş yapması tabi ki bizi derinden üzmüştür. Şu anda bulunduğumuz durumu anlatan birkaç Hollanda bayrağını sizin için hazırladık. Paylaşın ki, kızgınlığımızı ve üzüntümüzü anlasınlar...

New Netherlands Flag

Ve ne yazık ki, böyle bir krize çanak tutanlar ya da sevinenler sadece dışarıda değil. Örneğin, aşağıdaki alaycı sitenin alaycı yazısını ele alalım. Tüm ülkenin birleştiği böyle bir konuda bile, bu kadar şerefsizce, bu kadar haince paylaşımlar yapanlar içimizde. Yazıklar olsun!

Zaytung'un siyasi duruşu


3 yıl 6 ay önce eklendi

Doğu Akdeniz'de Yunanistan ne istiyor, Türkiye'nin Mavi Vatan'ı neresi? Yapılan terbiyesizliklerin ardından yeni Hollanda bayrakları Avusturya'nın Wiener Neustadt şehrinde Türk bayrağı asma yasağı Bireysel Emeklilik Sistemi ve %25 Devlet Katkısı Siyaset ve çark etme sanatı Ülkelerin yoksulluk sınırlarının kıyaslanması Adalet nedir, adalet türleri nelerdir, hangi adalet türü bize uygun? Samsung Galaxy S3 ile Galaxy S3 Mini Modellerinin Karşılaştırılması Sırp kasabı beraat etti, Boşnaklar şokta İncirlik'e yeni bombanın faturası kime kesilecek? Kore devinden gazilerimize vefa! 2.5 milyar dolarlık robot! Uzayda teorileri altüst eden enerji Bulgaristan'ın ilk Müslüman cumhurbaşkanı adayı Türkan Eroğlu Mydream Koktely Organizasyonu: Tam bir Rezalet Libya'da NATO'nun sivil bölgelere saldırısında 15 kişi öldü Türkiye Cumhuriyeti tarafından Bulgaristan'daki öğrencilere verilen yükseköğretim bursları Trablus'a yapılan NATO bombardımanında 29 kişi öldü NATO'dan hava saldırısı: 14 ölü, 6 yaralı 'E-kitap'lar basılı kitapları bitirebilir mi? Dış Borç Hakkında Kısa Kısa Bilgiler
1
2
3
4
5
6
7