Türkiye tatili Erdoğan'ı desteklemekten başka bir şey değil

Türkiye tatili Erdoğan'ı desteklemekAB Bakanı Ömer Çelik, yazının düşmanca olduğunu ve AB değerlerine uymadığını söyledi.

Avusturya'nın başkenti Viyana'daki havalimanında ekranlara gelen Türkiye karşıtı skandal yazı büyük tepki çekti.

Viyana Uluslararası Havalimanı'nda Türkiye'yi kötüleyen 'Türkiye tatili Erdoğan'ı desteklemekten başka bir şey değil" yazısı görüldü.

Duruma Twitter hesabından tepki gösteren Avrupa Birliği (AB) Bakanı Ömer Çelik, Viyana Havalimanı'nda Türkiye'ye seyahati kötüleyen skandal yazının 'düpedüz düşmanlık' olduğunu ve AB değerlerine aykırı olduğunu söyledi.

Sosyal medyada İngiltere Büyükelçisi Richard Moore'a da konuyla ilgili düşüncesi soruldu. Moore, yazı için 'garip ve aptalca' yorumunda bulundu.

Dışişleri Bakanlığı, Viyana Havalimanı'ndaki "Türkiye tatili Erdoğan'ı desteklemekten başka bir şey değil" yazısını kaldırttı. Dışişleri Bakanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre, Viyana Havalimanı'ndaki skandal yazısı kaldırıldı.

Benzer Haberler

1. Avusturya'nın Wiener Neustadt şehrinde Türk bayrağı asma yasağı


8 ay önce eklendi

Türk kimdir? Tarih bizi çağırıyor! Türkiye'nin en büyük ırmağı (nehri) hangisidir Türkiye tatili Erdoğan'ı desteklemekten başka bir şey değil Oruç tutmanın bize kazandırdıkları Direnç Renk Kodları Windows 7/8'de Task Bar'a Bilgisayarım/Çöp Kutusu kısayolu nasıl eklenir? Son kapattığınız TAB'ı yeniden açma kısayolu Mide yanmasına ne iyi gelir? Aşık Veysel ve Hayatı Sadece Aptallar 8 Saat Uyur Kitap Özeti, Erdal Demirkıran Hatai Nedir, Hatai Motifleri, Hatai Desenleri 2008 yılında dünyadaki nükleer santraller ve konumları Need For Speed Carbon Hileleri Herhangi bir bilgisayarın facebook'a erişimini nasıl önlerim? Pi Sayısı Nerelerde Kullanılır Hayatımızı kolaylaştıran buluşlar nelerdir? Cep telefonlarının SAR değerleri İngiltere Vizesi, İngiltere Turistlik Vize Çinli Bambu Ağacı Ülkelere göre Ortalama Yaşam Süreleri Einstein alan denklemleri
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23