Türkiye tatili Erdoğan'ı desteklemekten başka bir şey değil

Türkiye tatili Erdoğan'ı desteklemekAB Bakanı Ömer Çelik, yazının düşmanca olduğunu ve AB değerlerine uymadığını söyledi.

Avusturya'nın başkenti Viyana'daki havalimanında ekranlara gelen Türkiye karşıtı skandal yazı büyük tepki çekti.

Viyana Uluslararası Havalimanı'nda Türkiye'yi kötüleyen 'Türkiye tatili Erdoğan'ı desteklemekten başka bir şey değil" yazısı görüldü.

Duruma Twitter hesabından tepki gösteren Avrupa Birliği (AB) Bakanı Ömer Çelik, Viyana Havalimanı'nda Türkiye'ye seyahati kötüleyen skandal yazının 'düpedüz düşmanlık' olduğunu ve AB değerlerine aykırı olduğunu söyledi.

Sosyal medyada İngiltere Büyükelçisi Richard Moore'a da konuyla ilgili düşüncesi soruldu. Moore, yazı için 'garip ve aptalca' yorumunda bulundu.

Dışişleri Bakanlığı, Viyana Havalimanı'ndaki "Türkiye tatili Erdoğan'ı desteklemekten başka bir şey değil" yazısını kaldırttı. Dışişleri Bakanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre, Viyana Havalimanı'ndaki skandal yazısı kaldırıldı.

Benzer Haberler

1. Avusturya'nın Wiener Neustadt şehrinde Türk bayrağı asma yasağı


11 ay önce eklendi

Doğa ile ilgili şiirler Dalga boyu hesaplamasıyla ilgili örnekler Türkiye tatili Erdoğan'ı desteklemekten başka bir şey değil Ramazan hakkında peygamber efendimizin sözleri Peygamberimizin isimleri Türkiye'de Yıllara göre Bitkisel Üretim İstatistikleri Sanat Felsefesi (Estetik) Ünlü Matematikçiler ve Hayatları 1 Kudüs denilince Selahaddin Eyyubi Tekke Edebiyatı Nazım Türleri Aşık Atmak ne demek Bulaşık Makinesini Kim İcat Etti Hidroelektrik santrallerinde (barajlarda) elektrik nasıl üretilir Arabanın icadı, Otomobili kim icat etti Enerji kaynaklarının çevreye olumlu etkileri Engelli olmak nedir, özürlülüer kanunu Bilgisayar parçaları nelerdir? OEM Malzemeler Bilgisayarınız yavaşladı mı, nasıl hızlandırabilirim? "Milli Ruh": Turgut Özal döneminde yaşanmış bir olay Open CV (computer vision) kütüphanesini kullanarak yüz tanıma kodu örneği
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24