İstanbul Metrobüs Durakları Haritası, En Kısa Yoldan Nasıl Giderim?

İstanbul Metrobüs Durakları Haritası, En Kısa Yoldan Nasıl Giderim?

Eğer Eminönü taraflarına gitmek istiyorsanız, bağlantı'daki içerikten yararlanarak daha detaylı bilgi elde edebilirsiniz. Gideceğiniz yer Atatürk Havalimanı ise bu bağlantı'yı takip edebilirsiniz. Bunların dışındaki aramalarınız için bu sayfadan yararlanmanızı öneriyoruz.

Bu yazı, metrobüs duraklarını daha yakından tanımanız ve haritadan yararlanarak gideceğiniz yer hakkında detaylı bilgi elde etmeniz için hazırlanmıştır.

Öncelikle, aşağıdaki haritada metrobüs duraklarının konumlarını bulabilirsiniz. Haritayı büyütmek için lütfen üzerine tıklayın. Açılan sayfadan yararlanarak, harita üzerinde bulunduğunuz yeri ve gideceğiniz yeri bulabilir ve nasıl gidebileceğiniz konusunda fikir edinebilirsiniz.

Metrobüs durakları

Sarıyer'den Atatürk havalimanına en kısa yoldan nasıl giderim?

Sarıyer'den Atatürk havalimanına gitmek istiyorsanız, öncelikle Hacıosman-Taksim metro hattına ulaşmanız gerekmektedir. Bu hat yardımıyla Mecidiyeköy'e kadar ulaştıktan sonra, Mecidiyeköy durağında Metrobüs'e geçebilirsiniz. Metrobüs ile Zeytinburnu veya Ataköy (Şirinevler) durağına kadar ilerledikten sonra, havalimanı hattı olan M1 metrosuna geçerek aktarma yapabilirsiniz. Böylece 1 saat içinde Sarıyer'den Atatürk havalimanına ulaşabilirsiniz.

Söğütlüçeşme'den Esenler otogarına en kısa yoldan nasıl giderim?

Metrobüs'le Zincirlikuyu'ya kadar geldikten sonra 34 numaralı metrobüs ile Avrupa yakasında yolculuğunuza devam edebilirsiniz. Merter durağına geldiğinizde inerek M1 metro hattına geçmeniz gerekmektedir. Bu hatta geçtikten sonra sadece 4 durak ilerleyerek Esenler otogarına ulaşabilirsiniz. Toplam ulaşım süresi 1 saat 15 dakika civarındadır.

Yenikapı İDO durağından İTÜ'ye en kısa sürede nasıl giderim?

Şu anda Yenikapı metro çalışmaları bitmediğinden, öncelikle otobüsler yardımıyla Taksim'e ulaşmanız gerekmektedir. 69A, 70KY, 77, ... gibi hatları kullanabilirsiniz. Taksim'e ulaştıktan sonra işiniz çok kolay. 5 dakika içinde M2 metrosuna binebilir, ve 15 dakikalık bir yolculuğun ardından 2011 yılında açılan İTÜ metro durağına ulaşabilirsiniz.

Sultançiftliğinde oturuyorum, en hızlı şekilde Eminönü'ne nasıl giderim?

Öncelikle, T4 metro hattını kullanarak Vatan durağına kadar giderek buradan M1 metro hattına geçmenizi öneriyoruz. Bu metro ile Aksaray'a kadar gidebilirsiniz. Aksaray'a ulaştıkran sonra, Yusufpaşa durağına giderek T1 metro hattına ulaşabilirsiniz. Bu metroyu kullanarak 15 dakika içinde Eminönü'ne ulaşabilirsiniz. Toplam yolculuk süreniz 1 saati bulacaktır.

Atatürk Havalimanından Eminönüne nasıl gidilir?

Havaalanından M1 metrosuna binin ve Zeytinburnu durağında inerek T1 tramvayına aktarma yapın. Bu iki aracı kullanarak Eminönü'ne kadar gidebilirsiniz.

Eminönü'den Sarıyer'e nasıl giderim?

T1 tramvayıyla Kabataş'a gidin, oradan aktarma yaparak 25E numaralı Sarıyer otobüsüne binebilirsiniz.

Esenler Otogar'ından en kısa şekilde Mecidiyeköy'e nasıl gidilir?

M1 metrosuna binerek Merter'e gidin, orada aktarma yaparak metrobüs ile Mecidiyeköy'e gidin.

Esenler Otogar'ından en kısa şekilde Yenikapı'ya nasıl gidilir?

M1 metrosuna binerek Aksaray son durağına gidin, Yenikapı otobüslerinin geçtiği ana caddeye kadar 200 metre kadar yürüyün ve oraadn otobüse binin. Aksaray'dan yaklaşık 5 TL'ye taksi ile de gidebilirsiniz.

Esenler Otogar'ından Yenibosna'ya nasıl gidilir?

M1 metrosuna binerek Merter durağına gidin, aktarma yaparak metrobüs ile Yenibosna durağına kadar gidebilirsiniz.

Esenler Otogar'ından Fatih Üniversitesi'ne en kısa yoldan nasıl gidilir?

Öncelikle otogar içindeki metro sistemi ile Merter'e ulaşmanız gerekiyor. Buradan metrobüs hattını kullanarak yeni açılan Beylikdüzü durağına kadar ulaşabilirsiniz. Son olarak, kalan 6-7 km'lik yolu 76F BEYLİKDÜZÜ - FATİH ÜNİVERSİTESİ otobüs hattını kullanarak veya taksiyle tamamlayabilirsiniz.

Söğütlüçeşme'den Metrobüsle Topkapı'ya nasıl gidilir?

Söğütlüçeşme'den metrobüs ile son durak olan Zincirlikuyu'ya gidin, oradan aktarma yaparak metrobüsün Avrupa yakasında devamı olan 34 numaralı metrobüs ile Topkapı'ya gidin.

Atatürk Havalimanından Mecidiyeköy ya da Şişli'ye nasıl gidilir?

Havaalanından M1 metrosuna binin ve Merter durağında indikten sonra, aktarma yaparak metrobüs ile Mecidiyeköy veya Şişli'ye kadar gidin.

Eğer tüm İstanbul metro ve metrobüs ağını daha net bir şekilde görmek istiyorsanız İstanbul Metro ve Metrobüs Hatları, Metrobüs Durakları, Metro durak isimleri bağlantısında verilen resimleri inceleyebilirsiniz.

Şu anda İstanbul metrobüs ağında aktif olarak hizmet veren toplam 33 (otuzüç) adet durak bulunmaktadır. Bu durakları aşağıda listeledik:

1. İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ AVCILAR KAMPÜSÜ - Avcılar
2. ŞÜKRÜBEY - Avcılar
3. İETT KAMPI - Avcılar
4. KÜÇÜKÇEKMECE - Küçükçekmece
5. CENNET MAHALLESİ - Bakırköy
6. YEŞİLOVA (FLORYA) - Bakırköy
7. SEFAKÖY - Bakırköy
8. YENİBOSNA (KULELİ) - Bakırköy
9. ATAKÖY (ŞİRİNEVLER) - Bakırköy
10. BAHÇELİEVLER - Bahçelievler
11. İNCİRLİ (ÖMÜR) - Bakırköy
12. ZEYTİNBURNU - Bakırköy
13. MERTER - Zeytinburnu
14. CEVİZLİBAĞ AÖY - Zeytinburnu
15. TOPKAPI - Zeytinburnu
16. MALTEPE - Zeytinburnu
17. ADNAN MENDERES BULVARI (VATAN) - Zeytinburnu
18. EDİRNEKAPI - Eyüp
19. AYVANSARAY - Eyüp
20. HALICIOĞLU - Beyoğlu
21. OKMEYDANI - Kağıthane
22. PERPA - Şişli
23. SSK OKMEYDANI HASTAHANESİ - Şişli
24. ÇAĞLAYAN - Şişli
25. MECİDİYEKÖY - Şişli
26. ZİNCİRLİKUYU - Beşiktaş
27. BOĞAZİÇİ KÖPRÜSÜ - Üsküdar
28. BURHANİYE MAHALLESİ - Üsküdar
29. ALTUNİZADE - Üsküdar
30. ACIBADEM - Üsküdar
31. UZUNÇAYIR - Kadıköy
32. FİKİRTEPE - Kadıköy
33. SÖĞÜTLÜÇEŞME - Kadıköy


11 yıl 3 ay önce eklendi

Nişikli Turizm Şubeleri ve Telefon Numaraları Nemrut Dağı Milli Parkı Hangi mevsim nereye tatile gidilir? Ölüdeniz, Fethiye Turizm Şiirleri Ankara MNG Kargo Şubeleri, MNG kargo şube adresleri ve telefon numaraları Ankara Aras Kargo Şubeleri, Şube Adresleri ve İletişim Telefonları Yurtiçi Kargo Ankara şube isimleri, şube adresleri ve telefon numaraları Metro Turizm Bulgaristan iletişim bilgileri Metro Turizm Adana iletişim bilgileri Metro Turizm İstanbul Anadolu yakası iletişim bilgileri İstanbul Metro Saatleri, T4 Topkapı - Mescid-i Selam Metro Sefer Saatleri İstanbul Metro Saatleri, M2 Sanayi Mahallesi - Seyrantepe Metro Sefer Saatleri İstanbul Metrobüs Durakları Haritası, En Kısa Yoldan Nasıl Giderim? Metro saatleri, İstanbul Metro Saatleri Atatürk Havalimanı'na nasıl gidilir, Atatürk Havaalanı'na en kısa yoldan nasıl giderim?
1
2
3