Linux tabanlı sistemlerde işinizi kolaylaştıracak bilgiler

Linux sunucu yönetimiUbuntu ve Debian sistemlerinde sunucu kurmak için gerekli olan işlemleri aşağıdaki sayfada bulabilirsiniz.

Ubuntu ya da Debain sunucu kurulumunda gerekli komutlar

Aşağıdaki sayfada MySQL'de sık sık ihtiyaç duyulan, veritabanı ve tabloların yedeklenmesi ve geri yüklenmesi konularını anlatıyoruz.

MySQL Dump/Restore, MysqlDump komutunu kullanarak veritabanını yedekleme

Aşağıdaki sayfada, MySQL konusunda işinizi kolaylaştıracak değişik verileri ve komutları bulabilirsiniz.

MySQL ile ilgili birkaç yararlı komut

 4 yıl 2 ay önce eklendi

Öğretmen ile ilgili şiirler Dünyaca ünlü bilim adamlarımız ve sanatçılarımız Egzama nedir, nasıl tedavi edilir? Oruç hakkında bilgiler Allah'ın İsimleri Türkiye'de Yıllara göre Bitkisel Üretim İstatistikleri Din Felsefesi Ünlü Matematikçiler ve Hayatları 3 Türk Bilim Adamları Türk Edebiyatı Türleri ve Türk Edebiyatının Temsilcileri Güzel sanat dallarında kullanılan malzemeler ve özellikleri Evdeki Karıncalardan Kurtulma Yolları Klavye Kısayolları PHP Cache hazırlama, sitenizin performansını arttırın Erozyon Nedir, Erozyon Nasıl Oluşur? Karınca yuvasının özellikleri, Karınca cumhuriyeti Extacy nedir? Dünyanın En Zehirli Hayvanları Dinimizde cinsellik ve sevişmek ispat: 1'den n'e kadar olan sayıların kareleri toplamı Linux tabanlı sistemlerde işinizi kolaylaştıracak bilgiler
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23