Linux tabanlı sistemlerde işinizi kolaylaştıracak bilgiler

Linux sunucu yönetimiUbuntu ve Debian sistemlerinde sunucu kurmak için gerekli olan işlemleri aşağıdaki sayfada bulabilirsiniz.

Ubuntu ya da Debain sunucu kurulumunda gerekli komutlar

Aşağıdaki sayfada MySQL'de sık sık ihtiyaç duyulan, veritabanı ve tabloların yedeklenmesi ve geri yüklenmesi konularını anlatıyoruz.

MySQL Dump/Restore, MysqlDump komutunu kullanarak veritabanını yedekleme

Aşağıdaki sayfada, MySQL konusunda işinizi kolaylaştıracak değişik verileri ve komutları bulabilirsiniz.

MySQL ile ilgili birkaç yararlı komut

 3 yıl 11 ay önce eklendi

Türkiye'nin en büyük ırmağı (nehri) hangisidir Almanya'da 'darbe karşıtı miting'e Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın telekonferans yöntemiyle bağlanması yasaklandı Beraat kandilinin önemi Ölülerin arkasından Kuran-ı Kerim okunur mu? Orta Doğu'da Yaşayan Irklar ve Konuşulan Diller Haritası 2015 Regaib Kandili ne zaman Rock'n Roll ve Tarihsel Gelişimi Psikanaliz Nedir? Psikanaliz Kuramı Kitap Okumanın Faydaları, Kitap Okumanın Yararları Nelerdir? Güzel Sanat dallarından eser olarak kabul edilmesi için geçirdiği aşamalar Güneş ile ilgili Atasözleri Türk vatandaşlığının evlat edinme ve seçme hakkı ile kazanılması Ülkemizde ve dünyada ilk televizyon yayınları ne zaman başladı Kağıdı kim buldu, Kağıt icadı Doğal Afetlerden Korunma Yolları Cevizin faydaları Klavye ile yapılan şekiller ve Şekilli harfler Kedi özellikleri, kedilerin özellikleri nelerdir? Depremin Büyüklüğü ve Şiddeti Collatz Problemi ve ilk 10000 sayı için çözümü Linux tabanlı sistemlerde işinizi kolaylaştıracak bilgiler
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22