Linux tabanlı sistemlerde işinizi kolaylaştıracak bilgiler

Linux sunucu yönetimiUbuntu ve Debian sistemlerinde sunucu kurmak için gerekli olan işlemleri aşağıdaki sayfada bulabilirsiniz.

Ubuntu ya da Debain sunucu kurulumunda gerekli komutlar

Aşağıdaki sayfada MySQL'de sık sık ihtiyaç duyulan, veritabanı ve tabloların yedeklenmesi ve geri yüklenmesi konularını anlatıyoruz.

MySQL Dump/Restore, MysqlDump komutunu kullanarak veritabanını yedekleme

Aşağıdaki sayfada, MySQL konusunda işinizi kolaylaştıracak değişik verileri ve komutları bulabilirsiniz.

MySQL ile ilgili birkaç yararlı komut

 4 yıl 5 ay önce eklendi

Ağır topu bulma mantık sorusu Vatan Sevgisi ile ilgili şiirler Yıldırım Bayezid Dönemi (1389-1402) Sırp Sındığı Savaşı (1364), Sebepleri ve Sonuçları Evde Orkide Çiçeğinin Bakımı 'Bu meydan kanlı meydan' sözlerinin devamı Siyasî Haklar Davranışlarınızından çıkartılabilecek psikolojiniz ile ilgili ipuçları Thomas Edison Hayatı Kitap Okumanın Faydaları, Kitap Okumanın Yararları Nelerdir? Minyatür nedir, Minyatür sanatının tarihçesi Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir İnceltme / Düzeltme İşareti Kaldırıldı mı? Düzeltme İşaretinin Kullanım Yerleri Geçmişten Günümüze  Haberleşme Araçları Peri bacaları nasıl oluşmuştur Uzunluk ölçüleri nelerdir? Metrenin katları nelerdir? Paralel Matris Çarpma Kodu: Bilgisayarınız için basit bir performans testi İngiltere Vizesi, İngiltere Turistlik Vize Yatakta baştan çıkarma rehberi Hayvanlar ile ilgili ilginç bilgiler, en ilginç hayvanlar Linux tabanlı sistemlerde işinizi kolaylaştıracak bilgiler
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24