Sevdiğin kızı kendine bağlamanın yolları nelerdir?

Sevdiğin kızı kendine bağlamanın yolları nelerdir?

Çok özel birine aşıksınız ve size önereceğimiz yöntemle onu kendinize aşık edebilirsiniz. Aslında bu öneriler hem bayan hem de erkekler için geçerlidir..

Her Şeyden Evvel Bakımlı Ve Temiz Olmanın Şart Olduğunu Yazmama Gerek Yok Sanırım.. Eğer Aşık Olduğunuz Bayanla Henüz Tanışma Fırsatınız Olmadıysa, Bunun İçin Önce Dikkat Çekmeniz Gerekecek.. Bu Nasıl mı Olacak?

Aşkınız Hangi Yerlerde Vakit Geçiriyorsa Bir Müddet Sizde Oralarda Olacaksınız ve Sizi Görmesini Sağlıyacaksınız...

Onun Karşısına SIKÇA çıkarak Dikkatini Çekeceksiniz.. Ve En Önemli Olan Göz Teması Bir kaç KEZ aranızda yaşanan Göz Temasıyla İlgisini çekmeyi başardıktan sonra, Bir Müddet Ortalarda Olmamakta Fayda Var... Sizi MERAK etsin VE Görmek İstesin..

Çok Uzun aralıklarla Olmasa da Karşısına Çıkın VE ilgilendiğinizi Hissettirin.. iLK merhabadan Sonrası Çok ÖNEMLİ oLAN 2. Aşamadır.. Her ne olursa olsun Kendinizden EMİN Olun Kendinize Güvenin, Bu çok Önemlidir.. Sevdiğiniz Bayanla Konuşurken Mutlaka Gözlerinin İçine Bakın. BU aşık Olmanın En Büyük Tetikleyicisidir.. Evet Artık aşkınız sizinle..

Sevgili Durumunda da Bazı Şeylere dikkat Etmek Gerekiyor. İlgi Odak Noktası Siz OLUN istiyor iseniz Şu Adımlara Dikkat Etmekte Yarar Var...

1. Aramalar günde 1'e indirilecek. İlerleyen günlerde 2 günde 1'e kadar düşecek.

2. İltifatlar kesinlikle azaltılacak.

3. Eskisi gibi çicek, hediye kesinlikle alınmayacak.

4. En önemli maddeye geldik. Bu madde Aşkınızın kilit sorularına verilecek hınzır cevaplardır..

Beni kıskanıyor musun? 

Cevap: Yoo niye kıskanayım, ben sana güveniyorum

Beni seviyor musun? 

Cevap: Tabi Tabi.. (Kesinlikle seni seviyorum gibi bir karşılık vermeyin)


6 yıl 11 ay önce eklendi

Sevdiğin kızı kendine bağlamanın yolları nelerdir? İhanetin Bedeli One Direction - One Way or Another şarkı sözü Komik zeka soruları, Bölüm 3 Büyük şirketlerin işe alırken sorduğu ilginç sorular Dünya'dan Türkler ile ilgili sözler Komik zeka soruları Geniş Aile Dizisinden En Beğenilen Replikler Zinedine Zidane'ın en iyi golleri Ayla Dikmen'den Nağmeler İlginç göz ve beyin oyunları Fatmagülün Suçu Ne Oyuncuları Behzat Ç Dizi Oyuncuları Sagopa Kajmer'den Dersler HIM (His Infernal Majesty) Çalgı ve ses toplulukları nelerdir, Çalgı grupları, Çalgı toplulukları Harbi kadının özellikleri, harbi kızları tanıma yolları Total Touch Garip Türk Huyları Kriz nedir ve nasıl önlenir?
1
2
3
4
5
6