Rüyada kadınla sevişmek

Rüyada kadınla sevişmek

Rüyada cinsi münasebet görmek yardımla yorumlanir. Rüyada bir kadınla sevişmek çok büyük bir mevkie çikmis bir kisiden büyük bir yardım göreceğine; tanımadığıi bir kadınla sevişmek ve cima etmek hükümet tarafindan bir yardım göreceğine, bir düşmanla cinsi münasebette bulunmak ona karsi üstünlüge ve zafere işarettir. Her hangi bir hayvanla zina ettigini görmek, hayir için basladigi bir isi tamamlayamayacagina delalet eder. 

îbni Kesir'e göre: rüyada birleşme görmek hayra ve sevince delalet eder. Nikah geçmeyen biriyle birleşmek meşru olmayan çocuga, düsmanının kendisi ile birlestigini görmek, ona üstün gelecegine delalet eder. 

Cafer-i Sadik (RA) a göre: rüyasinda bir kimse ile birleşip üzerine gusül etmesi gerektigini görmek rüyasinin tabiri, eger rüyada tatmin olmussa, batıldir. Çünkü bu rüya şeytanidir. Zina rüyası hiyanete delalet eder. Komşusunun karısı ile birleşme yaptığını görmekte hayır yoktur. 

Bir baska rivayete göre de: Rüyada cinsi münasebette bulunmak büyük bir rütbeye işaret eder. Rüyada görülen cinsi münasebette meni görülse ve uyandığında üzerine guslün farz oldugunu görse, bu rüya batil bir rüya oldugundan tabir edilmez. Düşmani ile cinsi münasebette bulunduğunu gören kimse, düsmanina galip gelir. Dostlarinin birisiyle cinsi münasebette bulunduğunu gören kimse, on lara iyilik eder. Tanımadığı bir adamla cinsi münasebette bulunduğunu gören kimse, malca israf eder. Münasebette bulunmak borcu ödemeye, üzüntü ve kederli kimsenin, üzüntü ve kederden kurtulmasına işarettir. 

Rüyada cinsel ilişki de bulunmak istedigi bir kadinin erkek oldugunu gören kimse, memur olmak istiyorsa, olamaz ve ümit ettigi şey de vücuda gelmez. Rüyada küçük bir kızla cima ettigini gören kimse, bakire bir kızla evlenir. Bazı tabirciler de demişlerdir ki rüyada bir çocukla cinsi münasebet yaptigini gören kimseye, bir musibet ve bela erisir. Bir delikanlı ile cinsi münasebette bulundugunu gören kimseye, nihayeti olmayan bir mesakkat isabet eder. Bir kimse rüyada kadinla cinsi münasebette bulundugunu görse ve o kadın da örtülü olsa, hayra işarettir. Bir insanin rüyada tanımadığı bir kadinla cinsi münasebette bulunması, o kadının görünüşünce o insana anz olacak işlere ve o nisbette işinin tamamlanmasına işarettir. Eğer o kimse zengin ise, çocuk için birtakım seyler bağışlamasına ve malik oldugu şeyleri ona vasiyet edip ve buna dair de vasiyetname yazmasına işarettir. 

Rüyada cinsi münasebette bulunmak, yolculuk, harp, yapma gitmek, sefere çıkmak, savaşmak ve insanin din ve dünyaca istedigi seyden muradına kavuşmasına isarettir. Rüyada hanımı ile cinsi münasebet yaptığıni gören kimse, hanımından umduğu şeye veya hanımı kendisinden ümit ettiği şeye işarettir. Zina eden bir kadınla cinsi münasebette bulunduğunu gören kimseye, haram bir mal isabet eder. Cennet hurilerinin birisiyle cima ettigini gören kimse, o kadının güzelliği nisbetinde dini emirleri yerine getirir. Cennet hurilerinin birisiyle cima ettigini gören kimse, sevinç ve ferahlikla dini bahislerden hayırlı bir şey duyar. 

Bir kadın rüyada başka bir kadınla cinsi münasebette bulunduğunu görse, o kadının münasebette bulunduğu kadının sırrına muttalı olmasına, fikir ve hareketlerinde bulunduğu kadını tanımıyorsa, boş bir işle uğraşmasına işarettir. Evli bir kadın, rüyada başka bir kadınla cinsi münasebette bulunduğunu görse, kocasından ayrılacagina işarettir. 

Bir kimse rüyada bir ölüyle münasebette bulunduğunu veya ölünün kendisiyle cinsi münasebette bulunduğunu görse, o kimsenin öleceğine işarettir. 

Bir kimse rüyada cinsiyet organı ile kendi kendine cinsi münasebet yaptığını görse, o kimsenin himmet etmemesine ve iyilik etmesi lazim gelenler için cimrilikte bulunmasina, malini israf ederek sarfetmesine ve esini bosamasina isarettir. Eger bu rüyayı gören fakirse, onun şiddetli bir hastalığa yakalanmasına, bazen de kendisine nikahi haram olan kadına yaklaşmasına işarettir.9 yıl 7 ay önce eklendi

Rüyada börek yemek Rüyada kuaför görmek Rüyada sevmediği birini görmek Rüyada kavun görmek Rüyada hasta olmak Rüyada gelin olmak, gelin görmek Rüyada amca oğlu görmek Rüyada helva yemek, rüyada helva görmek Rüyada dolma yemek Rüyada ayva yemek Rüyada kan almak, kan vermek Rüyada büyük balık görmek Rüyada dövmek Rüyada diş görmek Rüyada kadınla sevişmek Rüyada kek görmek ve kek yemek ne anlama gelir? Rüyada halay çekmek Rüyada sevdiği kişiyi görmek ne anlama gelir Rüya Yorumları, Rüyada Altın Görmek
1
2
3
4