Andru Donalds'tan özel ikili

Andru Donalds'tan özel ikili

Tüm dünyada 1994 yılı eric foster white prodüksiyonu "Mishale" adlı mükemmel funky/reggae-pop şarkısı ile tanınan Jamaica'lı sanatci. (bu şarkı 15 seneyi devirse de halen daha ülkemiz radyolarında playlist'lerde rotasyondadır.) Andru Donalds'ın şarkı sözlerine ve videolarına www.sarkidunyasi.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

İlerleyen zamanlarda Michael Cretu'nun bir Yunanistan gezisi sırasında sesini duyması ile kariyeri önemli ölçüde değişmiştir. önce 1999 yılında snowin' under my skin, onu takiben 2001 yılında yine michael cretu / jens gad prodüksiyonu olan "let's talk about it" adlı solo albümlerini yayınlamıştır.

Solo kariyeri açısından uzun bir aradan sonra 2006'nın mart ayında 5. albümü best of'u yayınlayan sanatçı bu albümde yeniden eric foster white ile çalışmıştır. best of albümünden yayınlanan 2 single "dreamer" ve "let the stars fall down" listelerde ne yazık ki elle tutulur bir müzikal başarıya ulaşamamıştır.

Yine 2006 yılında ukraynalı sanatçı eugenia vlasova'nın albümünde 4 yeni şarkıda konuk sanatçı olarak yer almaktadır. bunlardan "limbo" adlı şarkıya da bir video çekilmiştir.

Belki de kariyerinin esas önemli noktası ve asıl atlanmaması gereken bilgi ise dünyaca ünlü müzik projesi enigma'nın the screen behind the mirror, voyageur, a posteriori, seven lives many faces albümlerinde lead vocalist olarak hatta tıpkı bir grup üyesi gibi kalıcı olarak yer almasıdır.

Kendisinin sesini enigma'nın "the screen behind the mirror" albümünde "modern crusaders", "the screen behind the mirror", "camera obscura" şarkılarında; voyageur albümünde "in the shadow, in the light", "look of today" ve "boum~boum" adli sarkilarda, a posteriori albümünde "hello and welcome" da, seven lives many faces albümünde de "seven lives", "distorted love","je t'aime till my dying day" de duyabilirsiniz.


12 yıl 6 ay önce eklendi

Hipnoz nedir ve nasıl yapılır? Tek Yumurtayla Nasıl Zengin Olunur Bir elmanın yarısı şarkı sözleri Komik zeka soruları, Bölüm 2 Miting meydanlarını sallayan seçim şarkıları Apocalypse II. Dünya Savaşı Belgeseli, Bölüm 6: Kabusun Sonu Sınavlarda sorulara verilen komik cevaplar Beyin Gücüyle Nesneleri Hareket Ettirmek Londra'da Gezilecek Yerler, Visit London Memleketten seçmeler, Candan Erçetin Boston Dynamics'ten Terminator Dersi Lale Devri Oyuncuları Yahşi Cazibe Dizisi Oyuncu İsimleri Coşkun Sabah ile Ud'un Uyanışı Andru Donalds'tan özel ikili Sibel Alaş ve albümleri Kadının Toplumdaki Yeri ve Türk Kadınının Önemi Kurabiye Hırsızı Satış bir sanattır :) Almanya'daki Hessen Nehri Donduğunda, Kuşların Balık Avı
1
2
3
4
5
6