İnternet Hızı Arttırma, ADSL Hızı Yükseltme

İnternet Hızı Arttırma, ADSL Hızı Yükseltme

Normalde Adsl hızımız %80 ile çalışır. Windows bu bağlantının %20'sini varsayılan kendi işlemleri için ayırır. Ancak tabi ki bunu %100 yapmanın bir yolu var.

Adsl hızını %20 arttırmak istiyorsanız şu adımları izleyin...

ADSL İnternet Hızınızı Arttırın

NOT: Burada anlatılan yöntem sadece Windows Xp Professional kullanıcıları için işe yaramaktadır!

Başlat / çalıştır / gpedit.msc / bilgisayar yapılandırıcısı / yönetim şablonları / ağ / QoS paket zamanlayıcısı / ayrılabilir bant genişliğini sınırla / etkin / bant genişlik sınırı = 0 / uygula / tamam.

Ben denedim işe yarıyor. İnternet Explorer da sayfaların daha çabuk yüklendiğini rahatlıkla farkedebilirsiniz... Umarım işinize yarar!

Böylece gpedit.msc dosyasının ne işe yaradığını da öğrenmiş oldunuz ;)


11 yıl 11 ay önce eklendi

Nicolás Maduro ne zaman geldi? Hz. Muhammed'in Hayatı (Kısaca) Hangi sebze hangi ayda ekilir? Divan Edebiyatın'da sık kullanılan kelimeler ve anlamları Kur'an-ı Kerim'de içki (alkol) ile ilgili ayetler var mı? Almanya'da 'darbe karşıtı miting'e Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın telekonferans yöntemiyle bağlanması yasaklandı A'dan Z'ye Dinimiz'deki Terimler ve Ehl-i sünnet vel cemaat itikadı Dinimizde domuz eti niçin haram kılınmıştır? Paskalya Bayramı Ne Zaman Kutlanacak 2019 Haftanın günleri Dede Korkut Halk Şiiri Türleri ve Nazım Biçimleri Nasır tutmak ne demek Işık Yılı Nedir? Işık Yılı Kaç Km, Işık Hızı kaç kilometredir? Tekerleğin icadı, Tekerleğin Bulunuşu Erozyon Nedir, Erozyon Nasıl Oluşur? Yoğurdun Faydaları İnternet Hızı Arttırma, ADSL Hızı Yükseltme Tüm uydu alıcıları için Biss Key girme işlemi ispat: 1'den n'e kadar olan sayıların kareleri toplamı
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28