Son kapattığınız TAB'ı yeniden açma kısayolu

Son kapattığınız TAB'ı yeniden açma kısayolu

Bazen yanlışlıkla bazen de bilerek internet tarayıcınızla gezinirken son incelediğimiz TAB'ı kapatıyoruz. Son olarak incelediğiniz tab'ı kapamak için kullanabileceğiniz kısayol aşağıda verilmiştir.

Ctrl + W

Ctrl ve W olarak verilen bu iki tuşa birlikte basarak, internet tarayıcınızda okumayı bitirdiğiniz tabları daha hızlı bir şekilde kapatabilirsiniz.

Diğer taraftan, son kapanan TAB'ı yeniden açmak için kullanabileceğiniz kısayol aşağıda verilmiştir:

Ctrl + Shift + T

Bunlara ek olarak, yeni bir tab açmak için

Ctrl + T

adres satırına giderek yeni bir adres yazmak için ise

Ctrl + L

kısayollarını kullanabilirsiniz.


9 yıl 6 ay önce eklendi

Sabah namazının kazası nasıl kılınır? Gitarla kolay çalınan şarkıların akorları İngiliz kız isimleri Doğa ile ilgili şiirler Dünyaca ünlü bilim adamlarımız ve sanatçılarımız Osmanlı Devleti'nin Padişahları Kimlere zekat verilir? Topkapı Sarayı'nda 5 Asırdır Kesintisiz Kur'an-ı Kerim okunuyor Son kapattığınız TAB'ı yeniden açma kısayolu Ünlü Matematikçiler ve Hayatları 1 Prenses Isabella Fortuna kimdir, Isabella Fortuna'nın özgeçmişi Mona Lisa Resminin Özellikleri Şizofren Nedir? Şizofren Ne Demek Gizli Dosyaları Göremiyorum, Gizli Dosya ve Klasörleri Nasıl Görebilirim? Uçağı Kim icat etti (Wright Kardeşler) Enerji kaynaklarının çevreye olumlu etkileri Doğal afetler nelerdir, doğal afetler hakkında bilgi Batıl inançlar Vücudunuz hakkındaki inanılmaz gerçekler Makarna (Spagetti) Yiyen Düşünürler Problemi
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28