Son kapattığınız TAB'ı yeniden açma kısayolu

Son kapattığınız TAB'ı yeniden açma kısayolu

Bazen yanlışlıkla bazen de bilerek internet tarayıcınızla gezinirken son incelediğimiz TAB'ı kapatıyoruz. Son olarak incelediğiniz tab'ı kapamak için kullanabileceğiniz kısayol aşağıda verilmiştir.

Ctrl + W

Ctrl ve W olarak verilen bu iki tuşa birlikte basarak, internet tarayıcınızda okumayı bitirdiğiniz tabları daha hızlı bir şekilde kapatabilirsiniz.

Diğer taraftan, son kapanan TAB'ı yeniden açmak için kullanabileceğiniz kısayol aşağıda verilmiştir:

Ctrl + Shift + T

Bunlara ek olarak, yeni bir tab açmak için

Ctrl + T

adres satırına giderek yeni bir adres yazmak için ise

Ctrl + L

kısayollarını kullanabilirsiniz.


3 yıl 5 ay önce eklendi

Abdest nasıl alınır (Bayan) Erozyon hakkında bilgi Belene: Ölüm tarlası! Öğretmen ile ilgili şiirler 1. Mehmet Dönemi (1413-1421) Telgraf nedir, telgrafın çalışması Fatih Sultan Mehmet'in Ayasofya bedduası Orta Doğu'da Yaşayan Irklar ve Konuşulan Diller Haritası Son kapattığınız TAB'ı yeniden açma kısayolu Ünlü Matematikçiler ve Hayatları 2 Alexander Graham Bell kimdir Halk Edebiyatının Genel Özellikleri Spor ile ilgili Atasözleri Regular Expressions Referans Sayfası Kurban Bayramında Kurban Edilecek Hayvanların Vasıfları Nelerdir? Katı, sıvı ve gaz maddelerin özellikleri Twitter'a girmek için yapılması gerekenler DNS Numaraları 2013 Tüm uydu alıcıları için Biss Key girme işlemi Hayvanlarla ilgili bilgiler, hayvanlar hakkında bilgiler AJAX + PHP Kullanımına Basit Bir Örnek
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27