Teknoloji Siteleri

Teknoloji Siteleri

Teknoloji sitelerini saymak gerektiğinde ilk akla gelecek web sitesi tabi ki TomsHardware'dir.

Toms Hardware

TomsHardware'in, Türkçe'sine buradan, İngilizce'sine ise buradan ulaşabilirsiniz.

Teknoloji Siteleri Toms Hardware

Bu sitede en son işlemcilerin birbirleriyle fiyat ve performans karşılaştırmalarını bulabilirsiniz. Bununla birlikte, diğer bilgisayar bileşenleri olan ekran kartı (graphics), kasa, anakart (motherboards), güç kaynağı ve hızaşırtma (overclocking) gibi farklı konularda detaylı karşılaştırma sonuçlarını bulabilirsiniz. Diğer taraftan çeşitli oyunların incelemelerine ve çıkacak yeni oyunların tanıtımlarına detaylı bir şekilde yer verilmiştir.

Tomshardware'in içeriği sadece bilgisayar teknolojisiyle sınırlı değildir. Cep telefonu, tablet, dizüstü, kamera, fotoğraf makinesi, hoparlör gibi çok sayıda ürün için test ve kıyaslama sonuçlarına da bu site üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca, sitenin forumundan yararlanarak merak ettiğiniz konularda uzman kişilerden yardım alabilirsiniz.

Chip Online

Teknoloji Siteleri Chip Online

Chip.com.tr ülkemizde en çok girilen ve teknoloji konusunda en büyük veritabanlarından birine sahip olan sitelerden birisidir. Sitede çok sayıda kategori yer almaktadır. Özellikle sitede yayınlanan makalelerle okuyuculara daha detaylı bilgiler sağlanmaktadır. Verilen bağlantıdan ulaşabileceğiniz bu sitede, çok sayıda ürün için yapılan detaylı inceleme sonçlarına ulaşabilirsiniz. Sitede en fazla hit alan kısım sitenin galeri bölümüdür. Bu bölümü kullanarak değişik ürünleri daha yakından inceleme fırsatı bulabilirsiniz.

Shift Delete

Teknoloji Siteleri Shift Delete

ShiftDelete.net diğer bir önemli teknoloji web sitelerinden birisidir. Sitede donanım ve yazılım konularında çok sayıda değerli bilgiye ulaşabilirsiniz. Sitede ayrıca android işletim sistemini daha yakından tanıyabilir, internet dünyası ile ilgili ilginizi çekebilecek farklı konulardaki yazılara ulaşabilirsiniz.

Günün ihtiyaçlarına göre çok sayıda yeni yazı hazırlanmaktadır. Örneğin iPhone 5 mi Galaxy S3 mü Daha Hızlı? isimli makaleleri çok sayıda okura ulaşmayı başaran makalelerinden birisidir.

PC Labs

Teknoloji Siteleri PC Labs

PCLabs.com.tr internette çok fazla bilinmeyen ancak içerik olarak Chip Online ve Shift Delete gibi sitelerle yarışabilecek seviyedeki önemli teknoloji sitelerinden birisidir. Sitede video desteğiyle çok sayıda soruna çözüm önerilmektedir. Farklı ürünlerin inceleme sonuçlarına bu sitede de fazlasıyla yer verilmektedir.

Ve Teknoloji

Teknoloji Siteleri Ve Teknoloji

VeTeknoloji.Com son dönemde büyük bir çıkış yakayan Türkçe teknoloji sitelerindendir. Siteye bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Bu sitede internet dünyasıyla ilgili farklı bilgilere ulaşabilir, yazılım ve oyunları daha yakından tanıyabilirsiniz. Özellikle elektrik ve eloktronik donanımlarla ilgili çok sayıda faydalı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Sitede bulabileceğiniz diğer önemli kategoriler arasında cep telefonu, görüntü teknolojileri, uzay teknolojileri, yükleme bölümleri mevcuttur. Ayrıca, son dönemde otomobil, sağlık gibi konularda da çok sayıda makale yayınlanmaya başlamıştır.

Tekno Kulis

Teknoloji Siteleri Tekno Kulis

TeknoKulis.com lider teknoloji sitelerinin hemen ardında yerini almış olan online platformlardan birisidir. Sitede teknoloji konusunda çok sayıda habere yer verilmektedir. Ayrıca donanım, internet, oyun, yazılım ve mobil kategorilerinde çok sayıda inceleme sonuçlarına site aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Bu sitenin diğer sitelerden farklı olarak kullanıcılara sağladığı ipuçları yer yer işinizi beklemediğiniz bir şekilde kolaylaştırabilir.

Techno Today

Teknoloji Siteleri Techno Today

TechnoToday.com.tr oldukça profesyonel olarak hazırlanmış teknoloji sitelerinden bir diğeridir. Bu sitede, farklı teknolojik ürünlerin incelemelerine yer verilmiştir. Daha detaylıca açıklamak gerekirse, müzik teknolojilerinden, fotoğraf makinelerine, tekolojik tasarımlardan, telekominikasyon ürünlerine kadar birçok farklı kategoride içeriğe ulaşabilirsiniz.

Teknoloji Haber

Teknoloji-Haber.net internette teknoloji, telefon, oyun, sağlık, internet, donanım, yazılım, uzay, güncel, robot ve icat gibi konularda haberlerin biriktirildiği online bir platformdur. Siteye bağlantıyı kullanarak ulaşabilirsiniz.

Donanım Haber

Teknoloji Siteleri Donanım Haber

Donanimhaber.com internette sıkça başvurulan teknoloji sitelerinden bir diğeridir. Bu sitede neredeyse yok yok diyebilirim. Çok sayıda bilgisyar bileşenine, farklı yazılım ürünlerine, taşınabilir bilgisayar türlerine, apple ürünlerine, farklı cep telefonlarına, ev elektroniği ürünlerine, bilişim ve teknoloji ürünlerine artık ulaşmanız bir tık kadar kolay.

Özellikle sitenin videolar kısmından yararlanarak, ürünler hakkındaki detaylı bilgilere oldukça kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bilişim Platformu

Teknoloji Siteleri Bilişim Platformu

Daha çok bilişim etiği gibi konulara değinen BilisimPlatformu.Com sitesine bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Son dönemde yaşanan hızlı teknolojik gelişmeler ve internetin yaygınlaşması sonucu oluşan güvenlik problemlerini daha yakından tanımak ve tanıtmak için oluşturulmuş bir platformdur. Bu sitede, gizlilik, güvenlik, hijacking, zararlı yazılım temizleme gibi konularda detaylı bilgilere ve güncel haberlere ulaşabilirsiniz. Sitede linux'le ilgili detaylı bilgilere ve haberlere de yer veirlmiştir.

Dark Hardware

Teknoloji Siteleri Dark Hardware

DarkHardware.Com teknoloji siteleri arasına yeni girmeye çalışan sitelerden birisidir. Şu anda içerik olarak yeterince büyük olmamasına rağmen, içinde güncel teknolojik ürünler hakkında çok sayıda yararlı makaleye ulaşabilirsiniz.


12 yıl 10 ay önce eklendi

CHP'nin oyları neden yükselmiyor? Türkiye'den yurt dışına doğru bir göç dalgası var mı? EMO'nun Kalıcı Yaz Saati Uygulamasıyla ilgili olarak Tasarruf Değil İsraf Açıklamasına Tekzip Uzman hekim başına düşen nüfus miktarının illere göre değişimi 1128 akademisyenin imza verdiği "Bu suça ortak olmayacağız" başlıklı bildirinin tam metni Ülkemizde bedelli askerlik şartları nasıl olmalı? Adalet nedir, adalet türleri nelerdir, hangi adalet türü bize uygun? Teknoloji Siteleri Yıllara göre asgari ücretin değişimi: Asgari ücret, asgari maaş, dolar fiyatları Radyasyon: Dalga dalga ölüyoruz! Bu gezegenler elmas! Türkiye'de cari açığın yıllara göre değişimi İğne büyüklüğündeki kameralar ameliyatları kolaylaştıracak Srebrenica'da BM'ye Sığınanların Törenle Sırplara Teslimi Bulgaristan vatandaşlarına Türkiye'den vatandaşlık fırsatı Bulgaristan'da Türk ata sporu at yarışları ve güreşler yaşatılıyor Anonymous olayında Hepimiz yenildik! Almanya nükleerle vedalaşıyor 'E-kitap'lar basılı kitapları bitirebilir mi? Terör Sorunu, Çekilme Süreci ve İkinci Aşamanın Başlaması
1
2
3
4
5
6
7
8