Kadıköy Kartal Metro hattı haritası ve durak isimleri, Kartal metro durakları, Kadıköy metro durakları

Kadıköy Kartal Metro hattı haritası ve durak isimleri, Kartal metro durakları, Kadıköy metro durakları

21.5 km uzunluğundaki Kadıköy Kartal metro hattı, 16 istasyonuyla hizmete girmiştir. Bu hattaki şu an aktif olarak hizmet veren durak isimleri Kadıköy, Ayrılıkçeşme, Acıbadem, Ünalan, Göztepe, Yenisahra, Kozyatağı, Bostancı, Küçükyalı, Maltepe, Huzurevi, Gülsuyu, Esenkent, Hastane/Adliye, Soğanlık, Kartal olarak sayılabilir. Bu hattın İstanbul'lulara yıllık 1.2 milyar dolarlık bir tasarruf sağlaması düşünülmektedir.

Kadıköy Kartal metro durakları, Anadolu yakası metro durakları

Kadıköy-Kartal metro hattı, Anadolu yakası metrobüs durakları
Başbakan Erdoğan'ın Cumhuriyet tarihimizin en büyük yatırımlarından birisi olan Kadıköy-Kartal Metro Hattı açılışında yaptığı konuşmayı aşağıdaki videodan dinleyebilirsiniz.

Diğer taraftan, diğer farklı İstanbul ray haritalarının verildiği İstanbul Metro ve Metrobüs Hatları, Metrobüs Durakları, Metro durak isimleri sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.


13 yıl önce eklendi

İllerin enlem ve boylamları Abant Gölü, Bolu Kaz Dağları Ankara'da alternatif piknik ve gezi alanları Bulgaristan'da kayak merkezleri İstanbul MNG Kargo Şubeleri, MNG kargo şube adresleri ve telefon numaraları İstanbul Aras Kargo Şubeleri, Şube Adresleri ve İletişim Telefonları Yurtiçi Kargo İstanbul şube isimleri, şube adresleri ve telefon numaraları Metro Turizm Balıkesir iletişim bilgileri Metro Turizm İzmir iletişim bilgileri Metro Turizm İstanbul Avrupa yakası iletişim bilgileri İstanbul Metro Saatleri, M1 Aksaray - Atatürk Havaalanı (Havalimanı) Metro Sefer Saatleri İstanbul Metro Saatleri, M2 Taksim - Şişhane Metro Sefer Saatleri Kadıköy Kartal Metro hattı haritası ve durak isimleri, Kartal metro durakları, Kadıköy metro durakları Şehirler arası mesafe hesaplama, kaç km? Eminönü'ne nasıl gidilir, Eminönü'ne en kısa yoldan nasıl giderim?
1
2
3