Türkan Eroğlu Mydream Koktely Organizasyonu: Tam bir Rezalet

Türkan Eroğlu Mydream Koktely Organizasyonu: Tam bir Rezalet

Eğer Türkan Eroğlu'nun düzenlediği organizasyonlar hakkında bilgi edinmek istediyseniz doğru yerdesiniz. Kendisi ile ilgili bilgilere Türkan Eroğlu Mydream sayfasından ulaşabilirsiniz. Bu yazıyı yazma sebebim yaşadığım hayal kırıklığı ve aynı rezil duruma sizin de düşmenizi önleme isteğimdir. İsterseniz yaşadıklarımı kısaca özetleyeyim.

Nikah'ımı kıydırmak için Kağıthane Sadabad Nikah Dairesine başvuruda bulunmuştum. Hem nikah memurları hem de dairedeki fotoğraf ve video çekimleri ile ilgilenen arkadaşlar bana Türkan Eroğlu'nun kartını vermiş ve Kağıthane belediyesinde genel olarak kokteyl işleriyle kendisinin ilgilendiğini iletmişlerdi. Türkan hanımla iletişime geçtiğimde kokteyl için yapacaklarını şu şekilde sıralamıştı:

• eğer öğrenci arkadaşlarınız gelecekse özellikle kokteyl güzel olmalı
• önemli olan sizin memnuniyetiniz, biz para almasak da olur, genel olarak masraflarımızı karşılayacağız
• kuru pastadan tutun da sebzeye, meyveye, farklı içecek türlerine, cips çeşitlerinden kuru yemişlere her türlü yiyecek bulunacak. 50 kişilik siparişiniz için 100 kişilik getireceğim ki yetmeme durumu olmasın
• en az iki kişi görevlendireceğim, sürekli olarak misafirlerinizle ilgilenecekler
• duvarları tüllerle ve dantellerle süsleyeceğim, güzel ve nezih bir ortam oluşturacağım
• bardaklarınızın dahi süsleri olacak, eline alan lüksü hissedecek
• vb. çok sayıda süslü sözler....

Arkadasında nikah memuru ve çekim organizasyonunun da olması tabi ki benim üzerimdeki inandırıcılığını fazlasıyla arttırmıştı.

Sonuçta, 50 kişi için 750 TL karşılığında anlaşmıştık. Buradan, kişi başı ortalama 15 TL aldığını hesaplayabilirsiniz. İster istemez kişi başına 6-7 TL'lik bir harcama yapacağını bekliyordum.

Nikah Kokteylim: Tam bir Hayal Kırıklığı ve Rezalet

Nikah günü gelip çattı ve nikahımızın ardından kokteyl salonuna geçtik. Bir de ne görelim, tek bir süsleme yok. Nikah dairesinin standart olarak sağladığı masalar ve örtüleri dışında hiçbir şey yok.

Masaların üzerine 50 kadar plastik bardak (kola, fanta) doldurulmuş. Tüm aldıklarını toplasanız: 1 kilo üzüm, 1 kilo sebze, yarım kilo çerez ve 3-4 şişe kola. Misafirlerle ne ilgilenen var, ne boş bardakları dolduran, ne söz verdiği süslemeler, ne de diğerleri. Yani resmen üstüme kaynar sular döküldü ve tam bir hayal kırıklığı yaşadım.

En fazla 30-40 TL'lik bir masraf yaparak kokteylimi mahvettiğini bilmenizi isterim. Size önerim:  mümkünse başka bir şirketle anlaşın, ya da ikramları kendiniz götürün. Kesinlikle kendisini muhatap almayın. Boşu boşuna aile ve arkadaşlarınıza rezil olmayın ve sinirleriniz bozulmasın.

Kalın sağlıcakla...


7 yıl 11 ay önce eklendi

Doğu Akdeniz'de Yunanistan ne istiyor, Türkiye'nin Mavi Vatan'ı neresi? Yapılan terbiyesizliklerin ardından yeni Hollanda bayrakları Avusturya'nın Wiener Neustadt şehrinde Türk bayrağı asma yasağı Bireysel Emeklilik Sistemi ve %25 Devlet Katkısı Siyaset ve çark etme sanatı Ülkelerin yoksulluk sınırlarının kıyaslanması Adalet nedir, adalet türleri nelerdir, hangi adalet türü bize uygun? Samsung Galaxy S3 ile Galaxy S3 Mini Modellerinin Karşılaştırılması Sırp kasabı beraat etti, Boşnaklar şokta İncirlik'e yeni bombanın faturası kime kesilecek? Kore devinden gazilerimize vefa! 2.5 milyar dolarlık robot! Uzayda teorileri altüst eden enerji Bulgaristan'ın ilk Müslüman cumhurbaşkanı adayı Türkan Eroğlu Mydream Koktely Organizasyonu: Tam bir Rezalet Libya'da NATO'nun sivil bölgelere saldırısında 15 kişi öldü Türkiye Cumhuriyeti tarafından Bulgaristan'daki öğrencilere verilen yükseköğretim bursları Trablus'a yapılan NATO bombardımanında 29 kişi öldü NATO'dan hava saldırısı: 14 ölü, 6 yaralı 'E-kitap'lar basılı kitapları bitirebilir mi? Dış Borç Hakkında Kısa Kısa Bilgiler
1
2
3
4
5
6
7