Türk Telekom, işte özel sektörün farkı

Türk Telekom, işte özel sektörün farkı

Uzun süreler tartışılan bir konuydu. Devletin tüm kurumları satılıyordu - özelleştiriliyordu, hatırlarsınız =) Ama aşağıdaki vidyoyu izleyince geç bile kalındığını anlayacaksınız!

Devlet sektörünün hiçbir zaman yakalayamayacağı bir başarıyı işte özel bir şirket gerçekleştiriyor. Bu tarz işlere yeterince sağlam şekilde asılabilmek için gerçekten özel sektör olmanız gerekiyor. Kazanacağınız para sizin cebinize girmeli ve başkalarıyla paylaşılmamalı.


9 yıl 5 ay önce eklendi

Yabancı otomobil üreticileri ile hükümet arasında gizli bir savaş var Cumhurbaşkanlığı sistemine neden EVET demelisiniz? Cemaat abilerinden Fethullah Gülen'e Açık Mektup 'Çanakkele ve Birlik Ruhu' Başlıklı Hutbe Rusya'nın Türkiye'yi IŞİD'ten petrol almakla suçlaması Ülkemizde bedelli askerlik şartları nasıl olmalı? Cihan Tuğal: Arap Baharında Türkiye'nin Rolü: Demokratik Yeniçeriler Web sitenizden nasıl para kazanırsınız? Firefox işletim sistemini ilan etti Borsaya giren Facebook'un hedefi 100 milyar dolar Bulgar devine Türk talip Voyager-1 Güneş Sistemi'nin sınırına dayandı Türkiye'de turizm gelirlerinin yıllara göre değişimi İğne büyüklüğündeki kameralar ameliyatları kolaylaştıracak Uzay mekiği yakıt tankının genişliğinin neden 1.5 metredir? Hollanda: Srebrenitsa katliamından sorumluyuz Ayağımıza kurşun sıktık turizmde fırsatı kaçırdık Türk Telekom, işte özel sektörün farkı Bulgaristan'da caminin sesi kısıldı Danıştay'dan tuhaf karar: Gençlere ve çocuklara içki satışı sınırlandırılamaz Dünya ekonomisinde dokunulmazlıklar kaldırıldı! Terör Sorunu, Çekilme Süreci ve İkinci Aşamanın Başlaması
1
2
3
4
5
6
7