Birand'ın Doğruları Dobra Dobra Açıklamasını Alkışlıyorum

Birand'ın Doğruları Dobra Dobra Açıklamasını Alkışlıyorum

Gerçekten doğruları söylemiş, eninde sonunda gerçeği bulmasını takdir etmek lazım.

Birkaç not da benden:

• Biz tüm komşularımızın, bizim düşmanımız oldukları - Türkleri sevmedikleri şeklinde yetiştirilmedik mi? (ilişki kurup istediğini almayı bilince dost da olabiliyorlarmış)

• Bir Türkün dünyaya bedel olduğu yalanıyla yıllarca geri kalmadık mı? (sözde 2. dünya savaşına girmedik, girenlerin hepsinden geri kaldık, uyanın artık adamlar nükleer yedi)

• Gerektiğinde askeri destekleyip demokrasiye balta vurmadık mı? (hem de kaç kere, medya-asker-yargı birleşince kim durdurabilir)

• Demokratları bile bile idama sürüklemedik mi?

• Tarihimizi kara bir leke olarak anlatmadık mı?

• ...


13 yıl önce eklendi

Doğu Akdeniz'de Yunanistan ne istiyor, Türkiye'nin Mavi Vatan'ı neresi? 2016 yılı haberleşme faturası en yüksek ilk 10 milletvekili Muhammed Mursi ve arkadaşlarına verilen idam kararı Bildiriye imza atan 1128 akademisyen hangi üniversitelerden Türkiye'nin Enerji'ye İhtiyacı ve Nükleer Enerji ile ilgili bilgiler Son dönemde Mısır'da yaşananlarla ilgili değerlendirmeler Web sitenizden nasıl para kazanırsınız? Sırp kasabı beraat etti, Boşnaklar şokta Çipli pasaport ihalesi Fransız firmasından alındı Bruce Fein tarafından ABD'de hazırlanan Ermeni'ler hakkındaki ŞOK rapor Bu kelimenin Türkçesi var, onu kullanın Yıllar önce bir Milli Eğitim Bakanın Gerçek hikayesi Öğretmenden öğrencisine büyük ders Hollanda: Srebrenitsa katliamından sorumluyuz Rus silah şirketlerinde bayram havası Türkiye'nin dış borcu ve güncel bir analiz Birand'ın Doğruları Dobra Dobra Açıklamasını Alkışlıyorum İnternete filtrede geri adım yok Borsayı 7 bin 600 yabancı kontrol ediyor!
1
2
3
4
5
6
7
8