Birand'ın Doğruları Dobra Dobra Açıklamasını Alkışlıyorum

Birand'ın Doğruları Dobra Dobra Açıklamasını Alkışlıyorum

Gerçekten doğruları söylemiş, eninde sonunda gerçeği bulmasını takdir etmek lazım.

Birkaç not da benden:

• Biz tüm komşularımızın, bizim düşmanımız oldukları - Türkleri sevmedikleri şeklinde yetiştirilmedik mi? (ilişki kurup istediğini almayı bilince dost da olabiliyorlarmış)

• Bir Türkün dünyaya bedel olduğu yalanıyla yıllarca geri kalmadık mı? (sözde 2. dünya savaşına girmedik, girenlerin hepsinden geri kaldık, uyanın artık adamlar nükleer yedi)

• Gerektiğinde askeri destekleyip demokrasiye balta vurmadık mı? (hem de kaç kere, medya-asker-yargı birleşince kim durdurabilir)

• Demokratları bile bile idama sürüklemedik mi?

• Tarihimizi kara bir leke olarak anlatmadık mı?

• ...


9 yıl 11 ay önce eklendi

Türkiye'den yurt dışına doğru bir göç dalgası var mı? 2016 yılında makam aracı ile en çok yol yapan vekiller Muhammed Mursi ve arkadaşlarına verilen idam kararı Şehitlerimizin ailelerine yazdıkları mektuplar Finans piyasalarında kullanılan A-book, B-book, C-book ne demektir? Dingoların bilim dünyasından acıklı haberler Sağcılık ve solculuk nedir, sağ ve sol görüşün farkları nelerdir? iPhone 4S, iPhone 5 ve Samsung Galaxy S3 karşılaştırma sonuçları Yıllara göre asgari ücretin değişimi: Asgari ücret, asgari maaş, dolar fiyatları ABD cehennem topunu hazırlıyor Bruce Fein tarafından ABD'de hazırlanan Ermeni'ler hakkındaki ŞOK rapor Askeri töreni izleyen Türk Büyükelçisi, Ankara'nın SSCB'ye saldırmasını önledi Uzayda teorileri altüst eden enerji Bulgaristan'ın ilk Müslüman cumhurbaşkanı adayı Rumlar Türk elektriğini tartışıyor Türkçe'nin Matematiği, Ahmet Okar Bulgaristan'da Türk ata sporu at yarışları ve güreşler yaşatılıyor İran'a karşı Ege'de füze kalkanı! Birand'ın Doğruları Dobra Dobra Açıklamasını Alkışlıyorum Okunması gereken kitaplar, okumadan ölmeyin! Cari Açık Nedir? Dolar neden sürekli yükseliyor, dolar konusunda ne hata yapıyoruz?
1
2
3
4
5
6
7