İnternet Hızı Arttırma, ADSL Hızı Yükseltme

İnternet Hızı Arttırma, ADSL Hızı Yükseltme

Normalde Adsl hızımız %80 ile çalışır. Windows bu bağlantının %20'sini varsayılan kendi işlemleri için ayırır. Ancak tabi ki bunu %100 yapmanın bir yolu var.

Adsl hızını %20 arttırmak istiyorsanız şu adımları izleyin...

ADSL İnternet Hızınızı Arttırın

NOT: Burada anlatılan yöntem sadece Windows Xp Professional kullanıcıları için işe yaramaktadır!

Başlat / çalıştır / gpedit.msc / bilgisayar yapılandırıcısı / yönetim şablonları / ağ / QoS paket zamanlayıcısı / ayrılabilir bant genişliğini sınırla / etkin / bant genişlik sınırı = 0 / uygula / tamam.

Ben denedim işe yarıyor. İnternet Explorer da sayfaların daha çabuk yüklendiğini rahatlıkla farkedebilirsiniz... Umarım işinize yarar!

Böylece gpedit.msc dosyasının ne işe yaradığını da öğrenmiş oldunuz ;)


8 yıl 2 ay önce eklendi

Vasil Levski kimdir? Kelime-i Şehadet ve Anlamı Yunan mitolojisi tanrıları ile ilgili hikayeler Türkiye'nin Akarsuları Uzayda yerçekimi nasıl elde edilir? Bilek güreşi nasıl kazanılır? Oruç hakkında bilgiler Kandiller nasıl değerlendirilmeli, kandil geceleri neler yapılmalı? İstanbul adliyeleri telefon numaraları Piramitlerin özellikleri Aşık Veysel ve Hayatı Divan Edebiyatı Nazım Biçimleri ve Türleri Dürüstlük ile ilgili deyimler ve anlamları Batıl inanç nedir? En çok bilinen batıl inançlar nelerdir? İnsanlığa hizmet veren Türk büyükleri hangi konuda hizmet vermiştir Hangi ayda hangi balık avlanır Yoğurdun Faydaları İnternet Hızı Arttırma, ADSL Hızı Yükseltme Tüm uydu alıcıları için Biss Key girme işlemi ispat: 1'den n'e kadar olan sayıların kareleri toplamı