Yatakta baştan çıkarma rehberi

Yatakta baştan çıkarma rehberi

Birkaç saniye içinde ortamı ısıtmak mı istiyorsunuz? Ya da sevgilinizi yavaş yavaş havaya sokmak mı? Her şey sizin elinizde. İşte çeşitli zaman dilimleri için baştan çıkarma rehberi.
Sevgilinizi 30 saniye içinde kışkırtmak istiyorsanız, bunu onun en beklemediği zamanda yapmak durumundasınız. İçgüdülerine hitap edin ki o da refleks olarak cevap versin.

Çıplak gerçekler

Şimdiye kadar en az bin kere aksesuarlar hakkında konuşulduğunu duymuşsunuzdur. Ama hiç denememişsinizdir öyle değil mi? Mumlar, yüksek topuklu ayakkabılar, parlayan bir ten, kıpkırmızı bir ağız, göbek deliğine kadar sarkan bir kolye… Onun karşısına çıkışınızı planlayın. Kapıyı ilk önce ufak bir parça açın, sonra geri çekilin ve sonuna kadar açın. Duvara yaslanın, tek eliniz kolyeyle oynarken ağzınızdan tek bir kelime çıksın: “Ge!!”

Laga luga yapmadan

Ona ne istediğinizi net bir şekilde söyleyin: Onu istiyorsunuz, hem de şimdi! Arabada, ev kapısının hemen önünde, merdivenlerde, asansörde vs. “Acaba”, “keşke”, “sence?” gibi ifadeler kullanmaktan kaçının. Bir cümlede tüm arzunuzu ifade edin: Şehvet, cesaret, vaat… Yalınlık buradaki baştan çıkarıcı kuvvet! “Al beni şimdi!”, “Seni hissetmek istiyorum!” cümleleri sayesinde sevgilinizin/eşinizin dizlerinin bağını çözebilirsiniz.

Öpücüğün cazibesi

30 saniyelik bir öpücükle partnerinizi baştan çıkarmak mı istiyorsunuz? Bunun en kolay yolu öpücük sırasında onu kendinize doğru çekmenizden geçer. Bir elle ensesindeki saçları okşayın, diğer elinizle kemerini tutun, bu sırada kendinizi biraz geri çekin ama öpmeye devam edin. Vücudunda oluşan hormon kokteylinin sinyallerine daha fazla karşı koyamayacak.

Yardım bahanesi

İçindeki koruyucu güdüleri harekete geçirin. Elbisenizin fermuarını kapatacağı sırada altınızda başka bir şey olmadığını görmesini sağlayın. Kolye takmanıza yardım etmesini isteyin, kolyeyi taktıktan sonra ikinci bir isteğiniz daha olduğunu söyleyip ensenizi gösterin ve “ısır beni!” deyin.

Nefes taktiği

Bu taktiği aynada kendiniz de test edebilirsiniz. Gözlerinizin içine bakarken, burnunuzdan nefes alın ve hafif aralık duran ağzınızdan nefesinizi verin. Bakışınızdaki yoğunluğu fark ettiniz mi? Bu bakışın kullanımı için en iyi 30 saniyelik zaman “Yapalım mı? Yapmayalım mı?” sorusuna cevap aradığınız sıradadır.

Ayak Üstü Striptiz

Elbisenizin altında ne varsa hepsini çıkarın. Bunun için yandan açılabilen bir külot, balensiz sutyen ve askısı olmayan jartiyer çoraplarına ihtiyacınız olacak. Düğmeli bir bluz ve bir etek giyin. Striptiz yapmak için en uygun zaman uzun bir davetten sonra eve dönüş yoludur. Yol süresince iç çamaşırlarınızı teker teker çıkartıp sürücünün kucağına atın.

Duş Keyfi

Sevgiliniz her zamanki gibi duşunu alıyor. Siz elinizde bir bardak meyve suyuyla banyoya giriyorsunuz. O meyve suyunun keyfini çıkarırken siz, önce saçlarını sonra vücudunu sabunlamaya başlıyorsunuz. Önemli olan cinsel organına en erken 9,5 dakika sonra temas etmeniz. Sevgiliniz çoktan hazır olacak.

Aşkın Ritmi

Blues müziğinin ritmi insanların cinsel ilişki sırasındaki ritmiyle benzerlik gösterir. Başka hiçbir müzik türü erotizme bu kadar yakın değildir. Bu müzik eşliğinde eşinizle dans edin, tabii sıcak öpücükleri de unutmayın.

Kremli Kandırmaca

Cumartesi gecesi… Dışarı çıkmayı planladınız ama aslında evde kalıp sevişmek daha cazip geliyor. Küçük bir kandırmacayla gecenin gidişatını istediğiniz yönde değiştirebilirsiniz. Cinsel organınıza bir miktar kayganlaştırıcı jel tatbik edin. Bundan sonraki dakikalarda sevgilinize sarılın, öpün… Sonra ellerini bacak aranıza koymasını sağlayın. Evde kalmak isteyeceği kesin.

Canınız Nasıl İsterse

Romantik bir akşam yemeği için bir restorandasınız. Sevgilinize ufak bir ricanız olduğunu söyleyin. Tuvalete gidip, iç çamaşırını çıkartmasını istediğinizi söyleyin. Bunu kabul ettiyse, yolda aklınızdan geçenleri hayal etmeye başlayacaktır.

Yatakta erkeğinizi baştan çıkarmak için kadınlara özel öneriler

SEKSİ GİYİN – Yatakta Erkeği Baştan Çıkarmak #1

Bir erkeği yatakta baştan çıkarmanın en önemli kurallarından biri seksi giyinmektir. 4 çeşit jartiyer almalısın; pembe, beyaz, kırmızı ve siyah. Değişik seksi gece kıyafetleri de alabilirsin.

ÇİLEKLİ LIPSTICK KULLAN – Yatakta Erkeği Baştan Çıkarmak #2

Sevişirken öpüşmek ayrı bir zevktir, özellikle de sevdiğin erkek seni dudağından öperken ÇİLEKLİ lipstick tadı geliyorsa. Çilekli yazmamın sebebi erkeklerin en çok hoşuna giden lipstick çeşidinin bu olması.

ZEVK ALMA SESİ ÇIKARMAYI ÖĞREN – Yatakta Erkeği Baştan Çıkarmak #3

Hiçbir erkek ruhsuz sevişen bir kadından hoşlanmaz. Sevişirken zevk aldığını belli eden “ohh” “mmm” gibi sesler çıkarmalısın. Ama bunlar kulağa zorlama gibi gelmemeli, doğal olmalı.

AKTİF OL – Yatakta Erkeği Baştan Çıkarmak #4

Sevişirken ara sıra aktif olmalısın. Hiçbir erkek malak gibi yatan bir kadından hoşlanmaz. Adamın üstüne çık, vücudunu yala, boynunu yala, kulaklarını yala vs.

ÖZEL PARFÜM YÖNTEMİ – Yatakta Erkeği Baştan Çıkarmak #5

evişmeden önce parfüm kullan. Şöyle de yapabilirsin; duştayken tasa su doldur, kullandığın parfümü tastaki suya bolca sık ve sonra tası başından aşağı vücuduna boşalt. Harika bir yöntemdir.

ONA NE KADAR İYİ OLDUĞUNU SÖYLE – Yatakta Erkeği Baştan Çıkarmak #6

Bir erkeği canlandırmanın, tahrik etmenin ve yatakta baştan çıkarmanın en iyi yollarından biri de ona NE KADAR İYİ OLDUĞUNU söylemektir. “Aşkım çok iyi sevişiyorsun”, “Ahh aşkım çıldırıcam” gibi şeyler söyle. Yaratıcılığını kullan.

ONA YATAKTA NELERDEN HOŞLANDIĞINI SOR – Yatakta Erkeği Baştan Çıkarmak #7

İletişim kurabilmek önemli, özellikle de cinsellik söz konusu olduğunda. Ona sevişirken en çok nelerden hoşlandığını sor, fantezilerini öğren. Sonra da onları gerçekleştirin.

SEVİŞMEYE İYİ HAZIRLAN – Yatakta Erkeği Baştan Çıkarmak #8

Onunla görüşmeden önce mümkün olduğunca iyi hazırlan. Makyajın, kişisel bakımın vs üst düzeyde olmalı. Yanına gittiğinde mis gibi bir bebek olmalısın. Pek çok kız bu konu üzerinde yeterince vakit harcamıyor.

SEN BAŞLAT – Yatakta Erkeği Baştan Çıkarmak #9

Eğer erkeğin yeterince dominant değilse bir daha ki sefere o koltukta otururken yanına git, ellerini omzuna koy, üstüne çık, ensesini öp ve ona onunla neler yapmak istediğini söyle.

DIRTY TALKING – Yatakta Erkeği Baştan Çıkarmak #10

Bazı erkekler dirty talkingden acayip tahrik olurlar, çok fena gaza gelirler. Ayrıca bu sekse de müthiş zevk katar. Seks sırasında ARGO konuş, sana yapmasını istediğin şeyleri söyle. Neler söylemeni istediğini sor ona. Çekinmemesini söyle ve sen de çekinme.



12 yıl 9 ay önce eklendi

İlk gece namazı nasıl kılınır? Rüyada Sevişmek, Rüyada Seks Yapmak Orgazm sırasında neler oluyor? Yatakta baştan çıkarma rehberi Hamilelikte tercih edilen seks pozisyonları Dinimizde cinsellik ve sevişmek Rüya Yorumları, Rüyada Erkek Cinsel Organı Görmek Rüya Yorumları, Rüyada Kadın Cinsel Organı Görmek
Reklamsız 300x250