Youtube MP3 Dönüştürücü

Aşağıda verilen kısma MP3 dosyasını almak istediğiniz youtube videosunun adresini girdikten sonra, MP3'a Dönüştür düğmesine basarak videodaki müziği MP3 olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

 

MP3 Dönüştürücü

 

Youtube MP3 Dönüştürücü'yü nasıl kullanırım?

Yapmanız gerekeleri adım adım aşağıda açıkladık:

1. Öncelikle youtube'a girerek, mp3'e dönüştürmek istediğiniz videoyu açıyorsunuz. Tarayıcınızın adres satırından mp3'e dönüştürülecek olan video'nun adresini kopyalıyorsunuz.

ÖR: https://www.youtube.com/watch?v=K7z3590-Mt0

2. Kopyaladığınız bu bağlantıyı, MP3 Dönüştürücü'müzdeki adres kısmına yapıştırıyorsunuz.

3. Ardından, hemen sağdaki MP3'e Dönüştür button'una tıklıyorsunuz.

4. Hemen altında, çevirme sürecini gösteren yeşil bir ilerleme çubuğu çıkacaktır.

5. İşlem tamamlandıktan sonra, yeşil renkli Download MP3 Button'una tıklayarak MP3'ü bilgisayarınıza indirebilirsiniz.


1 yıl 1 ay önce eklendi

Her müslümanın bilmesi gereken sorular! Öğretmen ile ilgili şiirler Türkiye'nin illeri ve bölgeleri renkli harita Youtube MP3 Dönüştürücü Saygı duruşu ve resmi cenaze törenleri sırasında çalan marşlar Mevlid Kandili'nde nasıl ibadet etmeli, neler yapılmalı? Dünyanın en uzun adamı Bilgi Felsefesi (Epistemoloji) Tarih Öncesi Çağlar Marilyn Monroe Kimdir, Marilyn Monroe'nun Hayatı (1926 - 1962) Halk Edebiyatının Genel Özellikleri Güneş ile ilgili Atasözleri Türk Vatandaşlığının Kazanılması, Doğumla Vatandaşlık Kazanma Osmanlı'da uygulanan devşirme sistemi nedir ve detayları nelerdir? Metal, Ametal ve Yarımetal Nedir Aslanlar Hakkında Genel Bilgi C#'ta DateTime Formatını Değiştirmek Lenin'in Yahudi kökenleri kanıtlandı Süryaniler kimdir, nereden gelmişlerdir? Hayvanlarla ilgili bilgiler, hayvanlar hakkında bilgiler GGG - 3G Nedir ?
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24