Youtube MP3 Dönüştürücü

Aşağıda verilen kısma MP3 dosyasını almak istediğiniz youtube videosunun adresini girdikten sonra, MP3'a Dönüştür düğmesine basarak videodaki müziği MP3 olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

 

MP3 Dönüştürücü

 

Youtube MP3 Dönüştürücü'yü nasıl kullanırım?

Yapmanız gerekeleri adım adım aşağıda açıkladık:

1. Öncelikle youtube'a girerek, mp3'e dönüştürmek istediğiniz videoyu açıyorsunuz. Tarayıcınızın adres satırından mp3'e dönüştürülecek olan video'nun adresini kopyalıyorsunuz.

ÖR: https://www.youtube.com/watch?v=K7z3590-Mt0

2. Kopyaladığınız bu bağlantıyı, MP3 Dönüştürücü'müzdeki adres kısmına yapıştırıyorsunuz.

3. Ardından, hemen sağdaki MP3'e Dönüştür button'una tıklıyorsunuz.

4. Hemen altında, çevirme sürecini gösteren yeşil bir ilerleme çubuğu çıkacaktır.

5. İşlem tamamlandıktan sonra, yeşil renkli Download MP3 Button'una tıklayarak MP3'ü bilgisayarınıza indirebilirsiniz.


9 ay önce eklendi

Öğretmenler günü ile ilgili en güzel şiirler Yıllara göre Net Asgari Ücret ile Kaç Litre Benzin Alabilirsiniz? Youtube MP3 Dönüştürücü Bayrak ile ilgili şiirler Haçlı Seferleri, Haçlı Seferlerinin Sebepleri ve Sonuçları Cinler Hakkında Sorular ve Cevapları Siyaset Felsefesi Ünlü Matematikçiler ve Hayatları 1 Kadir Suresi, Türkçe Okunuşu ve Anlamı Divan Edebiyatı Nazım Biçimleri ve Türleri Ünlü ressamlar ve tuvalleri Evdeki Rutubet Nasıl Giderilir Bir bardak kolanın dakika dakika zararları nelerdir? Bisikleti kim icat etti Katı, sıvı ve gaz maddelerin özellikleri Brachistochrone Problemi Bir çocuk yetiştirmenin maliyeti ne kadar? CON İsimli Klasörü Nasıl Oluştururum? Depremin Büyüklüğü ve Şiddeti C / C++ Matris Çarpma Kodu ve Basit Hızlandırma Teknikleri İlginç PDF Dosyaları
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23